×

Hakkımızda

Bir aile şirketi olarak İsmet KARAHAN tarafından 1986 yılında kurulan Karahan Yatırım, inşaat-gayrimenkul-enerji sektörlerinde projeler üretmekte, üretilen projelere çözüm ortağı olarak destek vermektedir.1986 yılından 2012 yılına kadar İsmet KARAHAN Tarafından yönetilen şirketimiz halen İsmet KARAHAN’ın Onursal Başkanlığı ile genç dinamik aile fertlerince hiç durmadan ilerlemektedir. Kuruluşundan bu yana Karahan Yatırım günü yakalayan projeler geliştirmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Karahan Yatırım, şehrin merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Karahan Yatırım’ın faaliyetlerinin; ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır. İzmir başta olmak üzere bütün şehir merkezlerinde farklı yaşam konseptleriyle müşterilerine “şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme” olanağı sunarken, şehirde yaşamayı seçenler ve yatırım yapmak isteyenler için de ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek firmanın öncelikli hedeflerinden biridir.

Öte yandan, bünyesinde oluşturduğu Elektrik Enerjisi Üretimi Grubu ile faaliyetler yürütülmektedir.